SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR |
Beskrivelse | CONN HD ARRAY PLUG 400P SMD GOLD |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR Modeller |
Kategori | Antal rækker 8 |
Producenter Samtec Inc. | Monteringstype Overflademontering |
Serie | Funktioner Kortstyr, Pick and Place |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Kontaktfinish Guld |
Varestatus Aktiv | Kontaktfinishs tykkelse 30,0µin (0,76µm) |
Stikforbindelse type Array med høj tæthed, Han | Samlede stakhøjder 7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm, 10mm |
Antal positioner 400 | Højde over kort 0,181" (4,60mm) |
Afstand 0,050" (1,27mm) | Grundlæggende varenummer |