SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR
SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR
SEARAY
SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM13236TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM13236CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY PLUG 400P SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
400 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Han Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SEAM-50-02.0-S-08-2-A-K-TR Modeller
Antal rækker
8
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Samlede stakhøjder
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm, 10mm
Antal positioner
400
Højde over kort
0,181" (4,60mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)