SEAM-50-02.0-S-04-1-A-GP-K-TR
SEAM-50-02.0-S-04-1-A-GP-K-TR
SEARAY
SEAM-50-02.0-S-04-1-A-GP-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM14473TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM14473CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAM-50-02.0-S-04-1-A-GP-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY PLUG 200P SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
200 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Han Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SEAM-50-02.0-S-04-1-A-GP-K-TR Modeller
Antal rækker
4
Funktioner
Kortstyr, Tilslutningsflange, Pick and Place
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Samlede stakhøjder
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm
Antal positioner
200
Højde over kort
0,181" (4,60mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)