SEAM-50-02.0-L-10-1-A-GP-K-TR
DigiKeys varenummer
612-SEAM-50-02.0-L-10-1-A-GP-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-SEAM-50-02.0-L-10-1-A-GP-K-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAM-50-02.0-L-10-1-A-GP-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY PLUG 500P SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Han Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SEAM-50-02.0-L-10-1-A-GP-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
10
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Tilslutningsflange, Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Han
Samlede stakhøjder
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm, 10mm
Antal positioner
500
Højde over kort
0,181" (4,60mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)