SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR
DigiKeys varenummer
612-SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY PLUG 300P SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
300 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Han Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SEAM-30-02.0-L-10-1-A-K-TR Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Han
Samlede stakhøjder
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm, 10mm
Antal positioner
300
Højde over kort
0,181" (4,60mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)