SEAF-50-06.0-L-10-1-A-K-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 160
Datablad
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 181
500 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SEARAY
SEAF-50-06.0-L-10-1-A-K-TR
DigiKeys varenummer
SEAF-50-06.0-L-10-1-A-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SEAF-50-06.0-L-10-1-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY RCPT 500P SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
EDA/CAD-modeller
SEAF-50-06.0-L-10-1-A-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
10
Producenter
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Array med høj tæthed, Hun
Samlede stakhøjder
8mm, 9mm, 9,5mm, 12,5mm, 13mm, 15mm, 17mm, 19mm
Antal positioner
500
Højde over kort
0,238" (6,05mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)