SEAF-50-01-S-08-1-RA-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for SEAF-50-01-S-08-1-RA-TR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SEAF-50-01-S-08-1-RA-TR
DigiKeys varenummer
612-SEAF-50-01-S-08-1-RA-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SEAF-50-01-S-08-1-RA-TR
Beskrivelse
.050" SEARAY HIGH-SPEED HIGH-DEN
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
400 Positioners stikforbindelse Array med høj tæthed, Hun Overflademontering, Retvinklet Guld
Kategori
Afstand
0,050" (1,27mm)
Producenter
Antal rækker
8
Serie
Monteringstype
Overflademontering, Retvinklet
Funktioner
Kortstyr
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Antal positioner
400
Højde over kort
0,511" (12,99mm)