SEAC-030-08-40.0-TU-TU er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
240 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 3,33' (1,02m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SEAC-030-08-40.0-TU-TU
DigiKeys varenummer
612-SEAC-030-08-40.0-TU-TU-ND
Producenter
Producentens varenummer
SEAC-030-08-40.0-TU-TU
Beskrivelse
CBL ASSM M-M 240POS 40" HDR
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SEAC-030-08-40.0-TU-TU Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)