SEAC-020-06-40.0-TU-TU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
120 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 3,33' (1,02m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SEAC-020-06-40.0-TU-TU
DigiKeys varenummer
612-SEAC-020-06-40.0-TU-TU-ND
Producenter
Producentens varenummer
SEAC-020-06-40.0-TU-TU
Beskrivelse
CBL ASSM M-M 120POS 40" HDR
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SEAC-020-06-40.0-TU-TU Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Producenter
Samtec Inc.
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)