SEAC-020-04-40.0-TU-TU
DigiKeys varenummer
612-SEAC-020-04-40.0-TU-TU-ND
Producenter
Producentens varenummer
SEAC-020-04-40.0-TU-TU
Beskrivelse
CBL ASSM M-M 80POS 40" HDR
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 3,33' (1,02m)
EDA/CAD-modeller
SEAC-020-04-40.0-TU-TU Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)