SEAC-020-04-24.0-TU-TU
DigiKeys varenummer
612-SEAC-020-04-24.0-TU-TU-ND
Producenter
Producentens varenummer
SEAC-020-04-24.0-TU-TU
Beskrivelse
CBL ASSM HDR M-M 80POS 24"
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 2,00' (609,60mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SEAC-020-04-24.0-TU-TU Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Producenter
Samtec Inc.
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Serie
Længde
2,00' (609,60mm)