SDL-105-TT-10
DigiKeys varenummer
SDL-105-TT-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDL-105-TT-10
Beskrivelse
CONN RCPT .100" 10POS DUAL TIN
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,100" (2,54mm) Hulmontering Tin
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDL-105-TT-10 Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Mfr
Terminering
Serie
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Emballage
Rør
Kontaktfinish - Kobling
Varestatus
Aktiv
Isoleringsfarve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringshøjde
0,122" (3,10mm)
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktlængde - Stift
0,108" (2,75mm)
Type
Kort til kort
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Antal positioner
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Afstand - Kobling
Kontaktudformning
Cirkulær
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Berylliumkobber
Rækkeafstand - kobling
0,100" (2,54mm)