SDL-105-G-10
DigiKeys varenummer
SDL-105-G-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDL-105-G-10
Beskrivelse
CONN RCPT .100" 10POS DUAL GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,100" (2,54mm) Hulmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDL-105-G-10 Modeller
Kategori
Terminering
Mfr
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Emballage
Rør
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
Isoleringsfarve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringshøjde
0,122" (3,10mm)
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktlængde - Stift
0,108" (2,75mm)
Type
Kort til kort
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antal positioner
Kontaktfinish - Stift
Guld
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Afstand - Kobling
Kontaktudformning
Cirkulær
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Berylliumkobber
Rækkeafstand - kobling
0,100" (2,54mm)