S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS
DigiKeys varenummer
S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS-ND
Producenter
Producentens varenummer
S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS
Beskrivelse
1.00 MM SINGLE ROW DISCRETE WIRE
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,150' (45,72mm, 1,80")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S1SS-20-28-GF-01.80-D-NDS Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,039" (1,00mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
0,150' (45,72mm, 1,80")