RF316-05BJ3-03RP1-0305
DigiKeys varenummer
612-RF316-05BJ3-03RP1-0305-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF316-05BJ3-03RP1-0305
Beskrivelse
COAX CBL MMCX TO TNC 12"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial MMCX til TNC RG-316 12,01" (305,00mm)
EDA/CAD-modeller
RF316-05BJ3-03RP1-0305 Modeller
Samtec Inc.
Monteringsfunktion for 2. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Serie
Længde
12,01" (305,00mm)
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
MMCX til TNC
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
MMCX-stik (han), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Ravgul
2. stikforbindelse
TNC-hunstik
Driftstemperatur
-50°C – 165°C