RF316-02SP1-02RP1-0305
DigiKeys varenummer
612-RF316-02SP1-02RP1-0305-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF316-02SP1-02RP1-0305
Beskrivelse
COAX CBL MCX TO MCX 12"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial MCX til MCX RG-316 12,01" (305,00mm)
EDA/CAD-modeller
RF316-02SP1-02RP1-0305 Modeller
Kategori
2. Kontakts køn
Længde
12,01" (305,00mm)
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
MCX til MCX
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
MCX-stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
2. stikforbindelse
MCX-stik (han), højrevinklet
Driftstemperatur
-50°C – 165°C