RF316-02RP1-04BJ3-0305
DigiKeys varenummer
612-RF316-02RP1-04BJ3-0305-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF316-02RP1-04BJ3-0305
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO MCX 12"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til MCX RG-316 12,01" (305,00mm)
EDA/CAD-modeller
RF316-02RP1-04BJ3-0305 Modeller
Kategori
2. Kontakts køn
Længde
12,01" (305,00mm)
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
BNC til MCX
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC-stik (hun)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Hun
Frekvens - Maks.
6 GHz
Ravgul
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - bagsidemøtrik
Driftstemperatur
-50°C – 165°C