RF316-01SB1-03RP1-0152
DigiKeys varenummer
612-RF316-01SB1-03RP1-0152-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF316-01SB1-03RP1-0152
Beskrivelse
COAX CBL MMCX TO SMA 5.9"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial MMCX til SMA RG-316 5,984" (152,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RF316-01SB1-03RP1-0152 Modeller
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Producenter
Samtec Inc.
Monteringsfunktion for 2. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Serie
Længde
5,984" (152,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-316
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
MMCX til SMA
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
MMCX-stik (han), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Ravgul
2. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Driftstemperatur
-50°C – 165°C