RF174-04SP3-07SP1-0915
DigiKeys varenummer
612-RF174-04SP3-07SP1-0915-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF174-04SP3-07SP1-0915
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO SMB 36"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til SMB RG-174 36,024" (915,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RF174-04SP3-07SP1-0915 Modeller
Kategori
2. Kontakts køn
Han
Producenter
Samtec Inc.
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Længde
36,024" (915,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-174
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
BNC til SMB
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Sort
2. stikforbindelse
SMB-stik (han)
Driftstemperatur
-50°C – 90°C