RF174-02RP1-05BJ3-0305 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samtec Inc.
På lager: 25
Datablad
Kabelmontering koaksial MCX til TNC RG-174 12,01" (305,00mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RF174-02RP1-05BJ3-0305
DigiKeys varenummer
612-RF174-02RP1-05BJ3-0305-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF174-02RP1-05BJ3-0305
Beskrivelse
COAX CBL MCX TO TNC 12"
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RF174-02RP1-05BJ3-0305 Modeller
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Producenter
Samtec Inc.
Monteringsfunktion for 2. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Serie
Længde
12,01" (305,00mm)
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
MCX til TNC
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
MCX-stik (han), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Sort
2. stikforbindelse
TNC-hunstik
Driftstemperatur
-50°C – 90°C