RF174-02RP1-02RP1-0305
DigiKeys varenummer
612-RF174-02RP1-02RP1-0305-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF174-02RP1-02RP1-0305
Beskrivelse
COAX CBL MCX TO MCX 12"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial MCX til MCX RG-174 12,01" (305,00mm)
EDA/CAD-modeller
RF174-02RP1-02RP1-0305 Modeller
Kategori
2. Kontakts køn
Han
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Længde
12,01" (305,00mm)
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
MCX til MCX
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
MCX-stik (han), højrevinklet
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Sort
2. stikforbindelse
MCX-stik (han), højrevinklet
Driftstemperatur
-50°C – 90°C