RF174-01BJ1-01SB1-0152
DigiKeys varenummer
612-RF174-01BJ1-01SB1-0152-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF174-01BJ1-01SB1-0152
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 5.9"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-174 5,984" (152,00mm)
EDA/CAD-modeller
RF174-01BJ1-01SB1-0152 Modeller
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
2. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Serie
Monteringsfunktion for 2. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Længde
5,984" (152,00mm)
Type
SMA til SMA
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Hun
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Frekvens - Maks.
6 GHz
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Farve
Sort
2. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Driftstemperatur
-50°C – 90°C