RF174-01BJ1-01RP1-0305
DigiKeys varenummer
612-RF174-01BJ1-01RP1-0305-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF174-01BJ1-01RP1-0305
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA RG-174 12,01" (305,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RF174-01BJ1-01RP1-0305 Modeller
Kategori
2. Kontakts køn
Han
Producenter
Samtec Inc.
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Længde
12,01" (305,00mm)
Emballage
Pose
Kabeltype
RG-174
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
SMA til SMA
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Hun
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Farve
Sort
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-50°C – 90°C