QTS-025-03-L-D-A-K-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for QTS-025-03-L-D-A-K-TR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
QTS-025-03-L-D-A-K-TR
DigiKeys varenummer
QTS-025-03-L-D-A-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
QTS-025-03-L-D-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HDR 50POS SMD GOLD
EDA/CAD-modeller
QTS-025-03-L-D-A-K-TR Modeller
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Samlede stakhøjder
11mm
Højde over kort
0,404" (10,27mm)
Afstand
0,025" (0,64mm)