QTS-025-03-C-D-A-K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for QTS-025-03-C-D-A-K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
QTS-025-03-C-D-A-K
DigiKeys varenummer
QTS-025-03-C-D-A-K-ND
Producenter
Producentens varenummer
QTS-025-03-C-D-A-K
Beskrivelse
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Positioners stikforbindelse Headerstik, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
QTS-025-03-C-D-A-K Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Jordbus (plan), Pick and Place
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse type
Headerstik, Udvendige konsolkontakter
Samlede stakhøjder
11mm
Antal positioner
50
Højde over kort
0,404" (10,27mm)
Afstand
0,025" (0,64mm)