QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR
DigiKeys varenummer
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR
Beskrivelse
CONN DIFF ARRAY RCP 40P SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Differentialparsystem, Hun Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
QSH-020-01-H-D-DP-A-K-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Jordbus (plan), Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Stikforbindelse type
Differentialparsystem, Hun
Samlede stakhøjder
5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,128" (3,25mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)