QFSS-016-4.25-L-D-DP-A-BM-GP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Similar
Samtec Inc.
På lager: 0
Billede for QFSS-016-4.25-L-D-DP-A-BM-GP er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
QFSS-016-4.25-L-D-DP-A-BM-GP
DigiKeys varenummer
612-QFSS-016-4.25-L-D-DP-A-BM-GP-ND
Producenter
Producentens varenummer
QFSS-016-4.25-L-D-DP-A-BM-GP
Beskrivelse
0.635 MM Q2 SHIELDED GROUND PLAN
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 Positioners stikforbindelse Differentialparsystem, Hun Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
QFSS-016-4.25-L-D-DP-A-BM-GP Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Jordbus (plan), Afskærmet
Emballage
Bulk
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Differentialparsystem, Hun
Samlede stakhøjder
11mm
Antal positioner
32
Højde over kort
0,278" (7,06mm)
Afstand
0,025" (0,64mm)