Billede for MTSW-105-22-T-S-475 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MTSW-105-22-T-S-475
DigiKeys varenummer
612-MTSW-105-22-T-S-475-ND
Producenter
Producentens varenummer
MTSW-105-22-T-S-475
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 5 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MTSW-105-22-T-S-475 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,475" (12,07mm)
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,055" (1,40mm)
Emballage
Bulk
Samlet kontaktlængde
0,630" (16,00mm)
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Stikforbindelse type
Kontaktudformning
Kvadratisk
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal positioner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Antal rækker
1
Isoleringsmateriale
Polyester, Glasfyldt
Antal positioner belastet
Alle
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Type
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kappe
Uafskærmet
Isoleringsfarve
Sort
Monteringstype
Strømklassificering (AMPS)
3A