MTMM-136-13-G-S-450
DigiKeys varenummer
612-MTMM-136-13-G-S-450-ND
Producenter
Producentens varenummer
MTMM-136-13-G-S-450
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 36POS 2MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 36 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-modeller
MTMM-136-13-G-S-450 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,450" (11,43mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,164" (4,17mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,673" (17,09mm)
Isoleringshøjde
0,059" (1,50mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
20,0µin (0,51µm)
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sort
Monteringstype
Strømklassificering (AMPS)
3A