Billede for MTMM-107-03-G-D-125 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MTMM-107-03-G-D-125
DigiKeys varenummer
612-MTMM-107-03-G-D-125-ND
Producenter
Producentens varenummer
MTMM-107-03-G-D-125
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 14POS 2MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 14 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-modeller
MTMM-107-03-G-D-125 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,125" (3,18mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,118" (3,00mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,302" (7,67mm)
Isoleringshøjde
0,059" (1,50mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
20,0µin (0,51µm)
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A