Billede for MTMM-105-03-SM-D-126 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MTMM-105-03-SM-D-126
DigiKeys varenummer
MTMM-105-03-SM-D-126-ND
Producenter
Producentens varenummer
MTMM-105-03-SM-D-126
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 10 positioner 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MTMM-105-03-SM-D-126 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,126" (3,20mm)
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,117" (2,97mm)
Emballage
Bulk
Samlet kontaktlængde
0,302" (7,67mm)
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
0,059" (1,50mm)
Stikforbindelse type
Kontaktudformning
Kvadratisk
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Afstand - Kobling
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Antal positioner
Kontaktfinish - Stift
Tin
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Rækkeafstand - kobling
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal positioner belastet
Alle
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kappe
Uafskærmet
Isoleringsfarve
Sort
Monteringstype
Strømklassificering (AMPS)
3A