Billede for MTLW-132-09-H-D-350 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MTLW-132-09-H-D-350
DigiKeys varenummer
MTLW-132-09-H-D-350-ND
Producenter
Producentens varenummer
MTLW-132-09-H-D-350
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 64 positioner 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-modeller
MTLW-132-09-H-D-350 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,350" (8,89mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,320" (8,13mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,730" (18,54mm)
Isoleringshøjde
0,060" (1,52mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
5,2A pr. kontakt