Billede for MTLW-105-07-H-S-277 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MTLW-105-07-H-S-277
DigiKeys varenummer
MTLW-105-07-H-S-277-ND
Producenter
Producentens varenummer
MTLW-105-07-H-S-277
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 5 positioner 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MTLW-105-07-H-S-277 Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,277" (7,04mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,093" (2,35mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,430" (10,92mm)
Isoleringshøjde
0,060" (1,52mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sort
Monteringstype
Strømklassificering (AMPS)
5,2A pr. kontakt