MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM15099TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM15099CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM15099DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR
Beskrivelse
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.020
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 position Hun stikforbindelse Uspecificeret - Dobbeltkant Guld 0,020" (0,50mm) Sort
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MEC5-050-01-L-DV-W1-K-TR Modeller
Kategori
Udlæsning
Dobbelt
Producenter
Samtec Inc.
Funktioner
Kortstyr, Pick and Place, Binding af loddetin
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Terminering
Loddemetal
Varestatus
Aktiv
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Korttype
Uspecificeret - Dobbeltkant
Kontaktfinish
Guld
Køn
Hun
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal positioner/båse/rækker
50
Farve
Sort
Antal positioner
100
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Korttykkelse
0,062" (1,57mm)
Materiale - Isolering
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,020" (0,50mm)