Billede for JW-08-04-T-S-250-250 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
JW-08-04-T-S-250-250
DigiKeys varenummer
SAM8456-ND
Producenter
Producentens varenummer
JW-08-04-T-S-250-250
Beskrivelse
CONN HDR 8POS 0.156 STACK T/H
Detaljeret beskrivelse
8 Placerings-header-afstands-konnektor 0,156" (3,96mm) Tin Hulmontering
EDA/CAD-modeller
JW-08-04-T-S-250-250 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,250" (6,350mm)
Længde - Stakhøjde
0,250" (6,350mm)
Serie
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Antal positioner
8
Afstand
0,156" (3,96mm)
Længde - Samlet ben
0,590" (14,986mm)