JW-03-04-T-S-450-250
DigiKeys varenummer
SAM8447-ND
Producenter
Producentens varenummer
JW-03-04-T-S-450-250
Beskrivelse
CONN HDR 3POS 0.156 STACK T/H
Detaljeret beskrivelse
3 Placerings-header-afstands-konnektor 0,156" (3,96mm) Tin Hulmontering
EDA/CAD-modeller
JW-03-04-T-S-450-250 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,250" (6,350mm)
Længde - Stakhøjde
0,450" (11,430mm)
Serie
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Antal positioner
3
Afstand
0,156" (3,96mm)
Længde - Samlet ben
0,790" (20,066mm)