Billede for JW-02-04-T-S-250-250 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
JW-02-04-T-S-250-250
DigiKeys varenummer
SAM8444-ND
Producenter
Producentens varenummer
JW-02-04-T-S-250-250
Beskrivelse
CONN HDR 2POS 0.156 STACK T/H
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Placerings-header-afstands-konnektor 0,156" (3,96mm) Tin Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
JW-02-04-T-S-250-250 Modeller
Kategori
Længde - Stift (kobling)
0,250" (6,350mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stakhøjde
0,250" (6,350mm)
Serie
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
2
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Tin
Afstand
0,156" (3,96mm)
Farve
Sort
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet ben
0,590" (14,986mm)