Billede for HW-20-20-F-D-300-SM-A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HW-20-20-F-D-300-SM-A
DigiKeys varenummer
612-HW-20-20-F-D-300-SM-A-ND
Producenter
Producentens varenummer
HW-20-20-F-D-300-SM-A
Beskrivelse
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HW-20-20-F-D-300-SM-A Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
1,065" (27,051mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,765" (19,431mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,300" (7,620mm)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
40
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort, Naturlig
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)