Billede for HW-20-10-F-D-550-SM-A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HW-20-10-F-D-550-SM-A
DigiKeys varenummer
HW-20-10-F-D-550-SM-A-ND
Producenter
Producentens varenummer
HW-20-10-F-D-550-SM-A
Beskrivelse
CONN HDR 40POS 0.1 STACK SMD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HW-20-10-F-D-550-SM-A Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,765" (19,431mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,215" (5,461mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,550" (13,970mm)
Emballage
Rør
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
40
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
3,00µin (0,076µm)
Antal rækker
2
Farve
Sort
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)