Billede for HW-10-11-F-S-300-SM er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HW-10-11-F-S-300-SM
DigiKeys varenummer
612-HW-10-11-F-S-300-SM-ND
Producenter
Producentens varenummer
HW-10-11-F-S-300-SM
Beskrivelse
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HW-10-11-F-S-300-SM Modeller
Kategori
Længde - Samlet ben
0,865" (21,971mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,565" (14,351mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,300" (7,620mm)
Emballage
Rør
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Terminering
Loddemetal
Antal positioner
10
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Afstand
0,100" (2,54mm)