Billede for HW-03-09-G-D-393-110 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HW-03-09-G-D-393-110
DigiKeys varenummer
612-HW-03-09-G-D-393-110-ND
Producenter
Producentens varenummer
HW-03-09-G-D-393-110
Beskrivelse
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Placerings-header-afstands-konnektor 0,100" (2,54mm) Guld Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HW-03-09-G-D-393-110 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Længde - Samlet ben
0,730" (18,542mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,227" (5,766mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,393" (9,982mm)
Emballage
Bulk
Længde - Ende
0,110" (2,800mm)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Antal positioner
6
Terminering
Loddemetal
Afstand
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinish - Stift (kobling)
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse - Stift (kobling)
10,0µin (0,25µm)
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)