HQDP-040-12.00-TTL-TBR-5-B
DigiKeys varenummer
612-HQDP-040-12.00-TTL-TBR-5-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
HQDP-040-12.00-TTL-TBR-5-B
Beskrivelse
CBL ASSM M-M 40PAIR 12" HDR
Detaljeret beskrivelse
80 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik, Omvendt 1,00' (304,80mm)
EDA/CAD-modeller
HQDP-040-12.00-TTL-TBR-5-B Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)
Afstand - Kabel
0,010" (0,25mm)
Serie
Længde
1,00' (304,80mm)