HQDP-020-40.00-TTL-TBR-5-B
DigiKeys varenummer
612-HQDP-020-40.00-TTL-TBR-5-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
HQDP-020-40.00-TTL-TBR-5-B
Beskrivelse
CBL ASSM M-M 20PAIR 40" HDR
Detaljeret beskrivelse
40 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik, Omvendt 3,33' (1,02m)
EDA/CAD-modeller
HQDP-020-40.00-TTL-TBR-5-B Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)
Afstand - Kabel
0,010" (0,25mm)