HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
DigiKeys varenummer
612-HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
Beskrivelse
CBL ASSM M-M 20PAIR 6" HDR
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 0,500' (152,40mm, 6,00")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)
Producenter
Samtec Inc.
Afstand - Kabel
0,010" (0,25mm)
Serie
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")