HQCD-090-12.00-TED-SED-1-B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samtec Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Samtec Inc.
På lager: 1
Datablad
På lager: 1
180 Firkantede kabelenheder Kortkant til kortkant 1,00' (304,80mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HQCD-090-12.00-TED-SED-1-B
DigiKeys varenummer
612-HQCD-090-12.00-TED-SED-1-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
HQCD-090-12.00-TED-SED-1-B
Beskrivelse
CBL ASSM M-F 180POS 12" HDR
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HQCD-090-12.00-TED-SED-1-B Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)
Producenter
Afstand - Kabel
0,010" (0,25mm)
Serie
Længde
1,00' (304,80mm)