Billede for HPW-04-04-T-S-416-275 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HPW-04-04-T-S-416-275
DigiKeys varenummer
612-HPW-04-04-T-S-416-275-ND
Producenter
Producentens varenummer
HPW-04-04-T-S-416-275
Beskrivelse
.200" POWER BOARD STACKER
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Placerings-header-afstands-konnektor 0,200" (5,08mm) Tin Hulmontering
Kategori
Længde - Samlet ben
0,781" (19,837mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,275" (6,985mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,416" (10,566mm)
Emballage
Bulk
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Antal positioner
4
Terminering
Loddemetal
Afstand
0,200" (5,08mm)