Billede for HPW-04-04-T-S-380-200 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HPW-04-04-T-S-380-200
DigiKeys varenummer
612-HPW-04-04-T-S-380-200-ND
Producenter
Producentens varenummer
HPW-04-04-T-S-380-200
Beskrivelse
.200" POWER BOARD STACKER
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Placerings-header-afstands-konnektor 0,200" (5,08mm) Tin Hulmontering
Kategori
Længde - Samlet ben
0,670" (17,018mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde - Stift (kobling)
0,200" (5,080mm)
Serie
Længde - Stakhøjde
0,380" (9,652mm)
Emballage
Bulk
Længde - Ende
0,090" (2,286mm)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Antal positioner
4
Terminering
Loddemetal
Afstand
0,200" (5,08mm)