HLCD-40-24.00-TR-TR-1
DigiKeys varenummer
612-HLCD-40-24.00-TR-TR-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
HLCD-40-24.00-TR-TR-1
Beskrivelse
CBL ASS HDR SELF-MATE 80POS 24"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Firkantede kabelenheder Selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk til selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk 2,00' (609,60mm)
EDA/CAD-modeller
HLCD-40-24.00-TR-TR-1 Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,010" (0,25mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
2,00' (609,60mm)
Serie
Farve
Blå, Bånd
Emballage
Bulk
Afskærmning
Afskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
IDC
Stikforbindelse type
Selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk til selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
80
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)