HLCD-40-12.00-TR-TR-1
DigiKeys varenummer
612-HLCD-40-12.00-TR-TR-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
HLCD-40-12.00-TR-TR-1
Beskrivelse
CBL ASSM SELF-MATE 80POS 12" HDR
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Firkantede kabelenheder Selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk til selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk 1,00' (304,80mm)
EDA/CAD-modeller
HLCD-40-12.00-TR-TR-1 Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,010" (0,25mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
1,00' (304,80mm)
Serie
Farve
Blå, Bånd
Emballage
Bulk
Afskærmning
Afskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
IDC
Stikforbindelse type
Selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk til selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
80
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)