HLCD-20-12.00-TD-TH-1
DigiKeys varenummer
612-HLCD-20-12.00-TD-TH-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
HLCD-20-12.00-TD-TH-1
Beskrivelse
CBL ASSM SELF-MATE 40POS 12" HDR
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Firkantede kabelenheder Selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk til selvkoblende, ikke-kønsbestemt, hermafroditisk, omvendt 1,00' (304,80mm)
EDA/CAD-modeller
HLCD-20-12.00-TD-TH-1 Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,010" (0,25mm)
Producenter
Samtec Inc.
Længde
1,00' (304,80mm)
Serie
Farve
Blå, Bånd
Emballage
Bulk
Afskærmning
Afskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
IDC
Stikforbindelse type
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
40
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)